به وب‌سایت شخصی من، سید حسین جلالی خوش آمدید!

سال‌های زیادی بود که وبلاگ‌نویسی در موضوعات مختلف را تجربه کرده بودم. اما تا زمان راه‌اندازی این وب‌سایت، فرصتی برای نوشتن در فضای رسمی را نداشته‌ام. مهمترین مزیت وبلاگ‌نویسی آزادی عملی‌ست که برای ناشناس ماندن در اختیار نویسنده وجود دارد. اما در وب‌سایت شخصی باید نامت را ثبت کنی و مشخصاتت با اندکی جست‌وجو به سادگی در دسترس خواهد بود. بنابراین این مزیت رخ دیگر خودش را نشان می‌دهد: فرصتی برای شناخته شدن! فرصتی برای اینکه بگویی ” سید حسین جلالی ” کیست، چه فکرها و ایده‌هایی در سر دارد، چه کرده، چه می‌کند و چشم‌اندازش برای آینده چیست.

همین مزیت بود که باعث شد با دانش محدودم از نرم‌افزارهای مدیریت محتوا، این سایت را راه‌اندازی کنم و امیدوار باشم محتوای سایت جبرانی برای نقص‌های احتمالی در ظاهرش باشد.

قصد دارم تا در این وب‌سایت در کنار همه کارکردهای متعارف، بخش ثابتی را به یادداشت‌هایم اختصاص بدهم. تعدادی از یادداشت‌ها با توجه به پیشینه تحصیلی و شغلی‌ام به حوزه مدیریت، استراتژی و طراحی سازمان مرتبط خواهند بود. تلاش می‌کنم تا در این دسته یادداشت‌ها دانسته‌ها و تجربه‌های محدودم را در حوزه مدیریت و کسب‌وکار (به معنای عام) و در شاخه‌های استراتژی و ساختار (به معنای خاص) بازگو کنم. به علاوه، در کنار موضوعات تخصصی سعی می‌کنم تا در قالب بخش “پاورقی” از دغدغه‌هایم در حوزه‌های متنوع مانند جامعه، فلسفه و هنر هم بنویسم. البته این پاورقی گاهی از متن هم اصلی‌تر و اساسی‌تر است.

برای آنکه بیشتر با من آشنا شوید، پیوند درباره من را دنبال کنید یا فایل رزومه حرفه‌ای من را دریافت کنید. در این پیوند امکان دسترسی به پیشینه علمی و تحقیقاتی من هم وجود دارد. پیشینه شغلی‌ام هم ایجاب می‌کرد بخشی درباره آموزش و مشاوره روی سایت داشته باشم. در پیوند تماس با من نیز به راه‌های ارتباطی اشاره کرده‌ام. تنها چیزی که باقی می‌ماند، پروفایل من در شبکه‌های اجتماعی‌ست. لینک این شبکه‌ها در پایین صفحه اصلی سایت در دسترس است. به علاوه، می‌توانید معادل انگلیسی نامم، سید حسین جلالی [SHosseinJalali] را در شبکه‌های مختلف جست‌وجو کنید.

همین و باقی بقایتان!

سید حسین جلالی

مهر هزار و سیصد و نود و سه شمسی