درباره من

سید حسین جلالی

به وب‌سایت شخصی من خوش آمدید! من سید حسین جلالی هستم و در این وب‌سایت دیدگاه‌های شخصی خودم را درباره استراتژی، طراحی سازمان و مشاوره مدیریت مطرح می‌کنم.

در حال حاضر، دوره دکتری مدیریت استراتژیک را در دانشگاه تهران می‌گذرانم و در حوزه‌های تخصصی استراتژی و ساختار به مشاوره، پژوهش و تدریس مشغولم.

بخش عمده‌ای از زندگی من در دانشگاه رقم خورده، اما به دانشگاه به معنای کلاسیک “آکادمی” دلبسته نیستم و بیش از اینکه دانش را در قالب رسمی آکادمی جست‌وجو کنم، آن را در لحظه لحظه زندگی یافته‌ام. به غیر از مدیریت و استراتژی که زندگی حرفه‌ای و تخصصی‌ام را در بر می‌گیرد، در فلسفه و علوم اجتماعی هم مطالعات جدی داشته‌ام و از مطالعه در زیرمجموعه‌های علوم اجتماعی (یا آنچه در ایران به علوم انسانی مصطلح شده) لذت می‌برم.

دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد را در دانشکده مدیریت دانشگاه علامه طباطبائی گذرانده‌ام و هم اکنون در مقطع دکتری سیاستگذاری بازرگانی (همان مدیریت استراتژیک!) در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران مشغول به تحصیل هستم. به لحاظ جنبه آکادمیک، از پژوهش و تعریف و حل مسئله لذت می‌برم و نتایج مطالعاتم را در قالب مقالات متعددی در نشریات و کنفرانس‌های مختلف داخلی و خارجی ارائه کرده‏‌ام. از حیث حرفه‌ای، فعالیت‌هایم متمرکز بر مشاوره مدیریت است و در سال‌های اخیر فرصت همکاری با تعدادی از بهترین شرکت‌های کشور را در حوزه‌های تخصصی استراتژی و ساختار سازمانی داشته‌ام. علاوه بر مشاوره مدیریت، در حیطه آموزش‌های حرفه‌ای و کاربردی ویژه مدیران نیز فعالیت دارم، سه عنوان ترجمه کتاب در حوزه استراتژی داشته‌ام و در چند سال گذشته، راه‌اندازی و اداره چندین کسب‌وکار را تجربه کرده‌ام.

چیزی باقی مانده؟ شاید! این وب‌سایت را برای طرح ایده‌ها و یادداشت‌ها و برقراری ارتباط متقابل راه انداخته‌ام، بنابراین از اینکه دیدگاه‌های نقادانه‌تان را مطرح کنید و ارتباط مستقیمی با من داشته باشید خوشحال می‌شوم.

اطلاعات تکمیلی:

برای مشاهده پیشینه علمی و تحقیقاتی سید حسین جلالی کلیک کنید

برای دریافت فایل رزومه حرفه‌ای سید حسین جلالی کلیک کنید

 

Comments are closed.