یکی از اهداف اصلی‌ام برای راه‌اندازی وب‌سایت شخصی، توسعه شبکه ارتباطات حرفه‌ای و علمی و ایجاد فرصتی برای نشر دیدگاه‌ها و تعامل پیرامون دغدغه‌ها و مسائل مورد علاقه‌ام بوده است و به همین دلیل، از برقراری ارتباط حرفه‌ای و علمی پیرامون علاقه‌مندی‌هایم به ویژه در حوزه‌های استراتژی، ساختار سازمانی و مشاوره مدیریت استقبال می‌کنم.

برای تماس با من می‌توانید با ایمیل من به نشانی Jalali.SHossein [@] gmail.com مکاتبه کنید. چنانچه اطلاعات کافی درباره مسئله موردنظرتان را داشته باشم، ظرف مدت یک هفته به شما پاسخ می‌دهم. در حال حاضر مشاوره مدیریت (در زمینه استراتژی و ساختار سازمانی)، تدریس در دوره‌ها و کارگاه‌های آموزش حرفه‌ای برای مدیران و کارشناسان سازمان‌ها و مشارکت در پژوهش‌های دانشگاهی در حوزه‌های استراتژی و ساختار سازمانی برایم جذابیت بیشتری دارند و برقراری ارتباط پیرامون این موضوعات برایم در اولویت است. علاوه بر ایمیل، می‌توانید از طریق شبکه‌های اجتماعی مانند لینکدین نیز با من در ارتباط باشید. 

در صورتی که قصد دارید درباره خدمات مشاوره مدیریت یا آموزش‌های حرفه‌ای برای مدیران گفت‌وگو کنیم، می‌توانید در ابتدا اطلاعات کلی مرتبط با توانمندی‌ها و زمینه‌های تخصصی فعالیتم را در بخش آموزش و مشاوره مدیریت مطالعه کنید و سپس جزئیاتی از پیشنهادتان را به آدرس ایمیلم ارسال کنید تا درباره آن با همدیگر گفت‌وگو کنیم.