یکی از اهداف اصلی‌ام برای راه‌اندازی این وب‌سایت، توسعه شبکه ارتباطات حرفه‌ای و علمی و ایجاد فرصتی برای نشر دیدگاه‌ها و تعامل پیرامون مسائل مورد علاقه‌ام بوده است و به همین دلیل، از برقراری ارتباط حرفه‌ای و علمی پیرامون علاقه‌مندی‌هایم به ویژه در حوزه‌های استراتژی، ساختار سازمانی و مشاوره مدیریت استقبال می‌کنم.

برای برقراری ارتباط می‌توانید با ایمیل من به نشانی Jalali.SHossein [@] gmail.com مکاتبه کنید. چنانچه اطلاعات کافی درباره مسئله موردنظرتان را داشته باشم، ظرف مدت یک هفته به شما پاسخ می‌دهم. در حال حاضر مشاوره مدیریت، تدریس در دوره‌ها و کارگاه‌های آموزش حرفه‌ای برای مدیران و کارشناسان سازمان‌ها و مشارکت در پژوهش‌های دانشگاهی در حوزه استراتژی و ساختار سازمانی برایم جذابیت بیشتری دارند و پاسخ‌گویی به ایمیل‌هایی با این موضوعات برایم در اولویت است.

به علاوه، در صورتی که قصد دارید درباره خدمات مشاوره مدیریت یا آموزش‌های حرفه‌ای برای مدیران گفت‌وگو کنیم، می‌توانید در ابتدا اطلاعات کلی مرتبط با توانمندی‌ها و زمینه‌های تخصصی‌ام را در بخش آموزش و مشاوره مدیریت مطالعه کنید و سپس جزئیاتی از پیشنهادتان را به آدرس ایمیلم ارسال کنید تا با شما تماس بگیرم.