تماس با من

سید حسین جلالی

یکی از اهداف اصلی‌ام برای راه‌اندازی این وب‌سایت، توسعه شبکه ارتباطات حرفه‌ای و علمی و ایجاد فرصتی برای نشر دیدگاه‌ها و تعامل پیرامون مسائل مورد علاقه‌ام بوده است و به همین دلیل، از برقراری ارتباط حرفه‌ای و علمی پیرامون علاقه‌مندی‌هایم به ویژه در حوزه‌های استراتژی، ساختار سازمانی و مشاوره مدیریت استقبال می‌کنم.

برای برقراری ارتباط، نظرات و دیدگاه‌های تخصصی‌تان را درباره محتوای هر یادداشت از طریق بخش دیدگاه‌ها در میان بگذارید؛ همچنین در صورت لزوم می‌توانید با ایمیل من به نشانی Jalali.Shossein [@] Gmail [dot] com مکاتبه کنید. در صورتی که قصد دارید درباره خدمات مشاوره مدیریت یا آموزش‌های حرفه‌ای برای مدیران گفت‌وگو کنیم، می‌توانید در ابتدا اطلاعات کلی مرتبط با توانمندی‌ها و زمینه‌های تخصصی‌ام را در بخش آموزش و مشاوره مطالعه کنید یا فایل رزومه حرفه‌ای من را بررسی کنید و سپس در صورت تمایل، اطلاعات و جزئیاتی از ماهیت خدمات درخواستی و پیشنهادتان را به آدرس ایمیلم ارسال کنید. به علاوه، به موازات ارسال ایمیل و ثبت دیدگاه‌های‌تان در سایت؛ می‌توانید از طریق سایت لینکدین با من در تماس باشید و از مطالب جدید و به‌روز رسانی محتوای تخصصی سایت مطلع شوید؛ یا در سایت آکادمیا آخرین مقالات و یادداشت‌های علمی منتشره‌ام را دنبال کنید.

چنانچه اطلاعات کافی درباره مسئله مطرح شده‌تان را داشته باشم و از صلاحیت و توانمندی لازم برای پاسخ و اظهارنظر بهره‌مند باشم، ظرف مدت یک هفته به شما پاسخ می‌دهم. در حال حاضر مشاوره مدیریت، تدریس در دوره‌ها و کارگاه‌های آموزش حرفه‌ای برای مدیران و کارشناسان سازمان‌ها و مشارکت در پژوهش‌های دانشگاهی در حوزه استراتژی و ساختار سازمانی برایم جذابیت بیشتری دارند و پاسخ‌گویی به ایمیل‌هایی با این موضوعات برایم در اولویت است. امیدوارم اگر قصد برقراری ارتباط را با من داشته‌اید، این توضیحات برای‌تان راهگشا بوده باشد و ارتباطات حاصل از آن در نهایت منجر به شکل‌گیری تعاملات پایدار و متقابل میان من و شما باشد.

 

Comments are closed.